Naujienos ne apie akordeoną

2013.03.09

Šių metų kovo 13 d. Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje prasideda unikalus mokymų ciklas „Nuo idėjos iki tikrovės“. Šiuos mokymus LMTA Karjeros centras organziuoja kartu su US-LT ALUMNI asociacija. Pagrindinis mokymų tikslas – padėti studijas baigiantiems studentams patiems sau kurti darbo vietas ir atkreipti jų dėmesį į įgūdžius, kurių prireiks imantis individualios kūrybinės veiklos.

 
Mokymų metu su studentais patirtimi ir įžvalgomis dalysis patyrę verslininkai, teisininkai, menininkai ir vadybininkai, kurie jau daugelį metų vadovauja įmonėms, verslams ir meno organizacijoms. „Rupert laboratorijos“ iniciatorius ir „StartupHighway“ įkūrėjas Darius Žakaitis pasakos, kaip jam pavyksta sėkmingai vienu metu dirbti ir verslo, ir meno srityje. ISM Vadovų mokyklos direktorius Ugnius Savickas aiškins, kaip menininkai gali sėkmingai bendradarbiauti su verslininkais. Vilniaus Kamerinio teatro meno vadovė Alicia Gian dalysis vadovavimo privačiai meno organizacijai patirtimi. Privačios animacijos studijos „Studio Mitkus“ įkūrėjas Tomas Mitkus mokys menininkus sėkmingai pristatyti savo projektus rėmėjams. O tarptautinės verslo konsultavimo įmonės „Strategic Staffing Solutions“ Vykdomoji Viceprezidentė Denise Kurowski pakalbėti su LMTA studentais apie meno mecenavimą ir bendravimą su sponsoriais atvyks iš Jungtinių Amerikos Valstijų.
 
Kovo 13-ąją „Nuo idėjos iki tikrovės“ mokymų programą pradės US-LT ALUMNI asociacijos narė, intelektinės nuosavybės teisės ekspertė Vytė Danilevičiūtė. V.Danilevičiūtė – teisininkė, kuri didžiąją savo praktikos dalį skiria intelektinės nuosavybės teisei. Ji šešerius metus dirbo vienoje didžiausių Lietuvos advokatų kontoroje, stažavosi advokatų kontoroje JAV, o pastaruosius metus praktikuoja savarankiškai konsultuodama jaunus Lietuvos meno bei verslo atstovus intelektinės nuosavybės apsaugos, informacinių technologijų, telekomunikacijų, asmens duomenų apsaugos bei kitais teisiniais klausimais. V.Danilevičiūtė yra baigusi Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, o žinias intelektinės nuosavybės teisės srityje gilino prestižinėje Benjamin N. Cardozo teisės mokykloje Niujorke. LMTA studentams skirto seminaro metu V.Danilevičiūtė pasakos apie intelektinės nuosavybės atpažinimą ir apsaugą įvairiose meno srityse, ypač muzikoje. V.Danilevičiūtės seminaras bus ypač naudingas studentams, kurie galvoja apie nepriklausomų atlikėjų, turinio kūrėjų (kompozitorių, scenaristų, režisierių) ar prodiuserių karjeras.
 
Viso mokymų ciklo metu studentai ruoš projektus, kuriuos kaip nepriklausomi kūrėjai ir atlikėjai norėtų įgyvendinti artimiausioje ateityje. Mokymų ciklo pabaigoje visi projektai bus pristatyti ekspertų komisijai, kuri išrinks geriausiąjį. Geriausio projekto autorius bus apdovanotas specialiu prizu.
„Nuo idėjos iki tikrovės“ mokymų ciklą remia tarptautinė organizacija ENAM (European Network of American Alumni Associations), kuri jungia po visą Europą pasklidusius JAV Vyriausybės remiamų kultūros ir švietimo mainų programų absolventus. „Nuo idėjos iki tikrovės“ – Europos Sąjungos mastu vykdoma iniciatyva, kuri šiuo metu taip pat vyksta Airijoje, Ispanijoje, Moldovoje. Artimoje ateityje panašius mokymų ciklus aukštųjų mokyklų studentams planuoja vykdyti ir daugiau ES šalių.
 
Pirmasis užsiėmimas, kurį ves Vytė Danilevičiūtė, vyks kovo 13 d. 12.30 val. LMTA II (Kongresų rūmuose) 303 a.


Komentarai


Komentarų nėra

  Parašyti komentarą  Rekomenduojame

  Įkelti naujieną

  Užsiprenumeruoti naujienas

  Renginių kalendorius

  << < 2022 Lapkritis > >>
  Pr An Tr Kt Pn Št Sk
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234

  Artimiausi renginiai

  Artimiausiu metu renginių nėra!

  Užsiprenumeruoti renginius

  Rekomenduojame

  Nauji skelbimai


  © 2007-2020 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
  Developed by eif.    Design by inCube.