Užsienio

Gorka Hermosa – itin įvairiapusiška asmenybė ispanų muzikos pasaulyje. Jis yra puikus akordeono atlikėjas, kompozitorius, mokytojas, rašytojas ir t.t. Gimė 1976m. Urretxu baskų krašte. Gorka buvo pirmasis ispanų akordeonistas grojęs kaip solistas su simfoniniu orkestru (Ispanijos nacionalinis radijo ir televizijos orkestras), o po to ir su 12 kitų orkestrų). Dažnai pasirodo radijo ir televizijos laidose, koncertuoja Europoje (Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje). Groja įvairių stilių muziką: flamenko, fado, liaudies, pop-roko, džiazo, techno ir t.t. Ir rengia pasirodymus su ryškiausiomis muzikos pasaulio asmenybėmis tokiomis kaip Paquito D`Rivera, Javier Peixoto, Pablo Zinger, Ara Malikian, La Mari, Luis Auserón, Carmen París, José Luis Montón, Germán Díaz, Baldo Martínez, Carlos Soto, Nacho Mastretta, India Martínez.

Kaip klasikinio akordeono repertuaro kompozitoriaus, jo kūriniai yra plačiai atliekami pasaulyje. Į savo repertuarus Gorkos kompozicijas įtraukia Grayson Masefield, Dorin Grama, Alexander Verettenikov, Martynas Levickis, Alexander Selivanov, Yulia Amerikova ir t.t.

Yra išleidęs 3 kompaktinius diskus, kuriuose didžiąją įrašų dalį sudaro jo pačio kurtos kompozicijos. Parašė 4 knygas apie akordeoną ir rengė konferencijas apie akordeono istoriją Makedonijoje, Italijoje ir Ispanijoje. Šiuo metu dirba akordeono mokytoju „Jesús de Monasterio” muzikos konservatorijoje Santandere.

 

Keletas Gorka Hermosa kompozicijų akordeonui:

·         Fragilissimo

·         Anantango

·         Guernica

·         Ka mate, ka ora

Rekomenduojame

Įkelti naujieną

Užsiprenumeruoti naujienas

Renginių kalendorius

<< < 2022 Gruodis > >>
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Artimiausi renginiai

Artimiausiu metu renginių nėra!

Užsiprenumeruoti renginius

Rekomenduojame

Nauji skelbimai


© 2007-2020 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
Developed by eif.    Design by inCube.