Užsienio

Viačeslavas Černikovas – rusų kompozitorius. Kompozitorius turėjo puikų moderniosios akordeono muzikos pojūtį. Puikiai suvokė šio instrumento išraiškos galimybes, gebėdavo liaudiškus motyvus derinti su itin turtinga harmonija ir įvairiais virtuoziniais pasažais.


Efrem Podgaits – rusų kompozitorius. 2000-aisiais buvo apdovanotas nusipelniusio Rusijos meno propaguotojo titulu. 


Gorka Hermosa – itin įvairiapusiška asmenybė ispanų muzikos pasaulyje. Jis yra puikus akordeono atlikėjas, kompozitorius, mokytojas, rašytojas ir t.t.


Petris Makonenas – suomių akordeono muzikos kompozitorius, atlikėjas bei mokytojas. Šiuo metu dirba akordeono dėstytoju bei akordeonų orkestro dirigentu Kuopio konservatorijoje Suomijoje. Jis taip pat rengia solinius koncertus, dirba teatro muzikantu bei groja keliuose muzikiniuose kolektyvuose.


Anatolijus Kusiakovas – rusų akordeono muzikos kompozitorius. 2003m. tarptautinės akordeonistų konfederacijos buvo apdovanotas už jo kūrybą ir neprilygstamą indėlį į akordeono muzikos istorijos plėtrą.


Viktoras Gridinas – rusų kompozitorius bei bajanistas. Savo darbuose Gridinas sukūrė nepaprasto gyvybingumo pojūtį. Kompozicijose jis jungė skirtingus balsus bei komplikuotą faktūrą ir, lyg dar pasunkindamas muzikines užduotis, mėgdavo visa tai vainikuoti greitu tempu. Rusijoje Viktoras Gridinas pelnytai yra laikomas žmogumi legenda.


Romano Viazzani – akordeonistas bei kompozitorius, gyvenantis Londone Didžiojoje Britanijoje. Kaip kompozitorius jis sukūrė nemažai kūrinių. Ryškiausias iš jų koncertas akordeonui ir orkestrui, kurį atliko 2001m. kartu su BBC orkestru Londono akordeono festivalyje.


Volodymyr Runchak – gimė 1960m. Lutske Ukrainoje. Lutsko muzikos kolegijoje studijavo akordeoną, 1986m. Kijevo valstybinėje muzikos akademijoje baigė akordeono, dirigavimo, kompozicijos mokslus. 


Viktoras Petrovičius Vlasovas (Victor Petrovich Vlasov) – universalus ir originalus rusų kompozitorius gimęs 1936m. Šilkos mieste. Vlasovo kūryba nusidriekia nuo kompozicijų simfoniam orkestrui iki džiazinių kūrinių bei operų. Visoje kūryboje bajanas jam buvo aukščiau už kitus instrumentus. 


Nikolajus Chaikinas (Nikolai Chaikin) – vienas žymiausių akordeono muzikos kūrėjų tuometinėje Sovietų Sąjungoje. Tarp žinomiausių jo kompozicijų yra 2 koncertai akordeonui ir simfoniniam orkestrui, 2 sonatos akordeonui ir daugelis kitų kūrinių, kurie yra daugelio pasaulio akordeonistų repertuaruose.


Rekomenduojame

Įkelti naujieną

Užsiprenumeruoti naujienas

Renginių kalendorius

<< < 2021 Spalis > >>
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Artimiausi renginiai

Artimiausiu metu renginių nėra!

Užsiprenumeruoti renginius

Rekomenduojame

Nauji skelbimai


© 2007-2020 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
Developed by eif.    Design by inCube.