Užsienio atlikėjai

Ludovic Beier – fenomenas akordeono džiazo muzikos pasaulyje. Nemažai metų Ludovic savo stiliumi laikė prancūzų tradicinę muziką. Tačiau šiuo metu jis yra pilnavertiškai save atradęs ir realizavęs džiazo stiliuje.


Mika Väyrynen – yra vienas žymiausių akordeono atlikėjų pasaulyje. Savo solinę karjerą pradėjo kuomet 1985m. (būdamas 17 metų) surengė savo debiutinį rečitalį. 2007m. pirmasis iš viso pasaulio akordeonistų surengė solinį koncertą turbūt vienoje žymiausių koncertų salių pasaulyje Wiener Musikverein (Vienos koncertų salė).


Jurijus Šiškinas – fenomenalus atlikėjas akordeono muzikos pasaulyje. Jo vardas yra plačiai žinomas tarptautiniu mastu. Laimėjo žymiausiuose pasaulio akordeono muzikos konkursuose. Jis pateikia savo individualias interpretacines idėjas, kuriose įvairiapusiškai siekia parodyti muzikos grožį.


Miroslav Lelyukh – akordeonistas iš Kaliningrado (Rusijos), tarptautinių konkursų prizininkas, įvairių festivalių Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Brazilijoje dalyvis.


Frydrichas Lipsas – Rusijoje gimęs akordeonistas, akordeono dėstytojas Maskvos Gnesinų institute. Užsiimdamas koncertine veikla, dėstytojaudamas jis dar skiria laiko tarptautinių seminarų, meistriškumo kursų rengimui, dalyvauja pagrindiniuose tarptautinio masto akordeono konkursuose kaip komisijos narys.


Yulia Amerikova – rusų akordeonistė. Yulia yra įvairių akordeono muzikos renginių dalyvė. Amerikova yra surengusi daug koncertų bei meistriškumo kursų daugelyje Rusijos miestų taip pat Italijoje, Suomijoje, Slovakijoje ir Nyderlanduose. Nuo 2003m. groja duete "Una Sinistra". 


Aleksandras Selivanovas – rusų akordeonistas, 2004m. pelnęs pasaulio akordeono čempiono titulą. Nuo 2004m. jis yra profesionalus akordeono muzikos atlikėjas, dėstytojas, projekto „Creative School Master-Class“ vadovas. Organizuoja konkursą „Rusijos čempionas – pasaulio čempionas“, kuris taip pat yra atranka į tarptautinius Coupe Mondiale ir Trophee Mondiale konkursus. 


Stephane Chapuis – akordeono bei bandonijos virtuozas iš Šveicarijos. Gimė 1967m. Jis neturi jokių stiliaus ribų – atlieka tiek klasiką, tiek džiazą ir t.t. Jo atlikėjiška maniera yra itin įtaigi, tad nėra sunku pritraukti klausytojų minias. 


Sergey Voytenko – akordeonistas atlikėjas ir kompozitorius iš Samaros miesto Rusijoje. Jo, visų pirma kaip atlikėjo, talentas atskleidžia galimybes vis kitaip atrasti akordeoną tiek techniškumo lygmenyje, tiek muzikinės melodijos plėtojime. 


Grayson Masefield – akordeonistas iš Naujosios Zelandijos. 2009m. jis buvo pirmasis, kuris „Coupe Mondiale“ konkurse laimėjo dvejose kategorijose.


Rekomenduojame

Įkelti naujieną

Užsiprenumeruoti naujienas

Renginių kalendorius

<< < 2022 Spalis > >>
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Artimiausi renginiai

Artimiausiu metu renginių nėra!

Užsiprenumeruoti renginius

Rekomenduojame

Nauji skelbimai


© 2007-2020 Akordeonas.lt. Visos teisės saugomos.      |      Atsakomybės apribojimas      |      Publikavimo taisyklės
Developed by eif.    Design by inCube.